بهترین پروژه های آماده لوگو افتر افکت Adobe After Effects

بهترین پروژه های آماده لوگو افتر افکت Adobe After Effects

این پست به طور کامل در مورد نحوه ارائه لوگو است. ما قصد داریم برخی از بهترین قالب های اینترو لوگو افتر افکت Adobe After Effects را که بر اساس سلیقه شخصی خودم به عنوان پرکاربرد ترین های این قسمت انخاب شد اند، بررسی کنیم. به همه ی این فایل ها می توانید در سیکیت ckit.ir دسترسی داشته باشید. حتی اگر شما یک فرد مبتدی یا حرفه ای در زمینه کار با این نرم افزار باشید، مطمئناً این پروژه آماده افتر افکت روند ایجاد یک فایل را برای شما آسان می کنند.

اگر به دنبال هر کدام از عناوین پروژه های آماده لوگو افتر افکت زیر هستید جای درستی آمدید.

[ بهترین پروژه های آماده لوگو افتر افکت | پروژه آماده افتر افکت رایگان | پروژه آماده لوگو موشن رایگان | پروژه لایه باز افترافکت نمایش لوگو | پروژه آماده نمایش لوگو رایگان | دانلود پروژه آماده افترافکت نمایش لوگو | پروژه آماده افترافکت لوگو موشن رایگان | دانلود مجموعه پروژه های آماده افتر افکت | دانلود پروژه آماده لوگو موشن افتر افکت رایگان ]

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو Logo Reveal 87804

Logo Reveal یک الگوی افتر افکت حرفه ای با طراحی چشمگیر و لوگوی متحرک است. استفاده از آن با 1 نگهدارنده لوگو ، 1 لایه متن قابل ویرایش و یک کنترلر رنگ هوشمند ، بسیار آسان است .از این آیتم می توان به عنوان مقدمه ای جذاب برای ارائه ها ، نمایش اسلایدها ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات ، فیلم ها ، تریلرها ، تیزرها ، محصولات جدید ، تبلیغات و فیلم های رویدادها استفاده کرد . مخاطبان خود را تحت تأثیر این لوگوی مدرن و زیبا قرار دهید .

دانلود پروژه آماده افترافکت : Dynamic Hip Hop Logo 

Opener Intro یک پس زمینه جذاب با طراحی جدید ، انیمیشن های متن و جلوه های انتقال مد روز است. استفاده و ویرایش آن بسیار آسان است. با استفاده از کنترلر کامل رنگ ، آن را سریع با نام تجاری خود تطبیق دهید . یک راه عالی برای نشان دادن عکس ها و فیلم های ورزش ، مد ، محصولات جدید ، نمونه کارها ، مسافرت ، تعطیلات ، تعطیلات ، تولدها ، عکس های دوستان و خانواده. مخاطبان خود را با این الگو افزایش دهید

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو تخت Flat Logo

Flat Logo Intro یک قالب سرگرم کننده است. این الگو شامل 1 محل نگهدارنده لوگو ، 1 لایه متن قابل ویرایش و یک کنترلر کامل رنگ است. قابل استفاده برای مقدمه یا افتتاحیه جالب ارائه های شرکتی ، نمایش اسلایدهای تجاری ، رویدادهای تبلیغاتی ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات تجاری و موارد دیگر. مخاطبان خود را با این الگوی حرفه ای متحرک AE تحت تأثیر قرار دهید.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو Company Logo

Company Logo یک الگوی همه کاره افتر افکت با یک انیمیشن خلاقانه متحرک موتور جستجو است . استفاده از آن با 2 لایه متن قابل ویرایش ، 1 جاگیر لوگو و یک کنترلر رنگ هوشمند بسیار آسان است. قابل استفاده در مقدمه یا افتتاحیه برای نمایش پرده ای شرکت های بزرگ ، ارائه های تجاری ، برنامه های پخش شرکت ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات تجاری و موارد دیگر. مخاطبان خود را با این الگوی AE با ظاهر متحرک حرفه ای تحت تأثیر قرار دهید.  پلاگین برای راه اندازی این پروژه مورد نیاز نیست.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو Glossy Logo Reveal 

Glossy Logo Reveal یک الگوی افتر افکت است که به صورت حرفه ای طراحی شده است و دارای لوگوی ساده و متحرک است. استفاده از آن بسیار آسان است. از این پروژه می توان برای معرفی چشم نواز فیلم ها  ، پیش پرده ها ، تیزرها ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات تبلیغاتی ، رویدادها ، فیس بوک و ویدیوهای یوتیوب استفاده کرد. مخاطبان خود را با این الگوی کوتاه و متحرک AE تحت تأثیر قرار دهید. پلاگین برای راه اندازی این پروژه مورد نیاز نیست.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو بیسبال Baseball Logo 2

محصولی از شرکت یا وب سایت سازنده videohive.net همانطور که از عنوان این پروژه پیداست این محصول قابلیت اجرا و سازگاری کامل با نرم افزار After Effects CC 2018, CC 2017, CC 2016, CC 2015, CC 2014, CC, CS6, CS5.5, CS5دارد. علاوه بر این دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو بیسبال Baseball Logo 2 با کیفیت ۱۹۲۰x1080 و در سطح عالی تهیه شده است. پلاگین برای راه اندازی این آیتم مورد نیاز نیست. رندرگیری بسیار سریع و سفارشی سازی جلوه ها از دیگر ویژگی های این پروژه است.

دانلود پروژه آماده افترافکت : آرم استیشن ترسناک Horror Corridor Logo 

Logo Horror Corridor یک الگوی افتر افکت با یک چراغ قوه متحرک است که به دور خود حرکت می کند و لوگوی شما را نشان می دهد. این الگو شامل 2 نگهدارنده لوگو  و 1 لایه متن قابل ویرایش است.قابل استفاده در زمینه ی معرفی ترسناک فیلم ها ، حرکات ، پیش پرده ها ، تیزرهای تبلیغاتی و فیلم های رویدادها می باشد . مخاطبان خود را تحت تأثیر این الگوی AE بسیار جذاب و متحرک قرار دهید. پلاگین مورد نیاز نیست.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو استاپ موشن جعبه ابزار Tools Logo Reveal Pack 

Tools Logo Reveal Pack یک الگوی افتر افکت با ظاهری منحصر به فرد است که دارای جلوه های حرکت ایستاده و عکس واقعی از ابزار نجاری است. این پروژه شامل 3 لوگوی مختلف با وضوح 4k (3860 × 2160) است. برای راه اندازی این پروژه پلاگین مورد نیاز نیست.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو Glitch Logo Pack

Glitch Logo Pack یک الگوی پیشرفته افتر افکت است که دارای مجموعه ای از لوگوهای جذاب است. کاربرد این پروژه در زمینه معرفی اولیه یا افتتاحیه برنامه های تلویزیونی ، تبلیغاتی ، پیش پرده ها ، تیزرهای تبلیغاتی ، نمایش ها ، نمایش اسلایدها ، محصولات جدید ، تبلیغات و فیلم های رویدادهای آینده است. مخاطبان خود را تحت تأثیر این الگوی سریع و پرانرژی متحرک AE قرار دهید. برای راه اندازی آن پلاگین مورد نیاز نیست. با کیفیت 4k موجود است.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو Text Logo Reveal

Text Logo Reveal یک الگوی افتر افکت مدرن است که دارای طراحی چشم نواز ، انیمیشن های متنی خلاقانه و جلوه های انتقال شیک است. استفاده از آن بسیار آسان است و هم با تصاویر و هم فیلم ها به خوبی کار می کند. قابل استفاده به عنوان مقدمه ای جذاب ، نمایش اسلایدها ، تبلیغات ، فیلم های رویدادهای آینده. مخاطبان خود را تحت تأثیر این الگوی AE درخشان و متحرک قرار دهید. برای راه اندازی آن پلاگین مورد نیاز نیست.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو Fashion Logo 4121

الگوی Fashion Logo After Effects انیمیشن لوگو مناسبی است که می توانید در فیلم بعدی خود استفاده کنید. این پروژه ساده و ظریف شامل 7 محل نگهدارنده تصویر یا فیلم ، 3 محل نگهدارنده متن ، 1 مکان نگهدارنده لوگو و یک کنترل کننده سفارشی برای تغییر آسان پالت رنگ الگو است. سفارشی سازی حتی برای مبتدیان نیز آسان است. تصاویر خود را در جدول زمانی رها کنید ، متن را تغییر دهید و ارائه دهید.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو Intro Outro Logo تیزر تبلیغاتی

Intro Outro Logo یک الگوی افتر افکت زیبا و ساده است. این الگو شامل 3 نسخه با 2 محل نگهدارنده تصویر / ویدئو ، 1 جاگیر آرم و 1 لایه متن قابل ویرایش است. قابل استفاده در مقدمه یا افتتاحیه کوتاه ارائه ، نمایش اسلایدها ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات تبلیغاتی ، رویدادها ، فیس بوک و ویدیوهای یوتیوب. مخاطبان خود را با این الگوی رنگارنگ و متحرک خلاقانه تحت تأثیر قرار دهید. برای راه اندازی آن پلاگین مورد نیاز نیست. SoundFX گنجانده شده است.

دانلود پروژه آماده افترافکت : المان اینفوگرافی Line Infographic Elements

این الگوی افتر افکت شامل مجموعه ای از 30 عنصر اینفوگرافیک به سبک محبوب خط تخت است. هر یک از عناصر شامل 3 تغییر رنگ است: شفاف ، فیروزه ای و زرد. از نسخه اصلی بدون متن پس زمینه استفاده کنید یا قسمتهای متن را در صورت لزوم تنظیم کنید. استفاده از این پروژه بسیار آسان است و می تواند به سرعت سفارشی شود. امروز شما می توانید با این الگوی عالی AE عناصر اینفوگرافیکی متحرک خیره کننده ایجاد کنید.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو Logo 108039

Logo یک الگوی همه کاره افتر افکت با یک صفحه متحرک یکپارچه برای دوربین است که در انتها به لوگو با ظاهری زیبا می رسد . استفاده از آن با 10 نگهدارنده تصویر یا فیلم ، 1 نگهدارنده لوگو و 1 لایه متن قابل ویرایش بسیار آسان است. روشی خارق العاده برای نمایش ورزش ، مد ، محصولات ، مدل سازی ، دوستان ، خانواده ، حیات وحش ، طبیعت ، مناسبت های خاص ، تولدها ، تعطیلات و عکس های سفر. پلاگین برای راه اندازی این آیتم مورد نیاز نیست. این فایل به صورت HD ارائه می شود .

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو انیمیشن اسکیت برد Skateboarder Logo Reveal 

Skateboarder Logo Reveal یک الگوی عالی افتر افکت با ظاهر و احساس قدیمی و اسکیت بورد متحرک است که با خلاقیت گذشته را پرواز می دهد و لوگو شما را نشان می دهد. استفاده از آن بسیار آسان است ، به سادگی متن را ویرایش کنید ، رنگ ها را تغییر دهید . قابل استفاده برای معرفی کوتاه یا افتتاحیه کوتاه رویدادهای ورزشی شدید ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات تجاری ، محصولات جدید ، تبلیغات ، رویدادها ، فیلم های فیس بوک و یوتیوب . مخاطبان خود را تحت تأثیر این الگوی سریع و انیمیشن متحرک AE قرار دهید. این فایل به صورت 4k و HD موجود است.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو Dynamic Stomp Logo Reveal

Dynamic Stomp Logo Reveal الگوی افتر افکت سریع و پرانرژی متحرک با طراحی مدرن ، انیمیشن های متنی شیک و نشان دهنده مد روز است. این الگو شامل 7 محل نگهدارنده فیلم یا تصویر ، 6 لایه متن قابل ویرایش و 1 مکان نگهدارنده لوگو  است. روشی خارق العاده برای نمایش محصولات جدید ، ورزشی ، مد و عکسهای نمونه کارها و یا می توانید از آن برای نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات و نمایش فیلم های رویدادها استفاده کنید. مخاطبان خود را با این الگوی خلاقانه متحرک AE تحت تأثیر قرار دهید.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو Cinematic Logo

Cinematic Logo یک الگوی شگفت انگیز AE است که برای نشان دادن لوگو کوتاه جدید شما مناسب است. با نور های لنز یک لوگوی شبه سه بعدی قدرتمند و چشمگیر ایجاد کنید. 1 مکان نگهدارنده لوگو و 1 خط متن قابل ویرایش،  استفاده از آن بسیار آسان است . ایده آل برای نمایش لوگو های شرکت ، تبلیغات ، رویدادها ، محصولات و پیش پرده های سینمایی. می توانید بدون زحمت یک لوگوی سینمایی ایجاد کنید .

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو Stomp Logo 160405 

Stomp Logo یک الگوی افتر افکت متحرک به صورت پویا با انیمیشن های متنی مدرن و جلوه های انتقال مد روز است. این الگو شامل 2 نسخه است. مناسب معرفی کوتاه نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات تجاری ، ارائه ها ، نمایش اسلایدها ، تبلیغات و فیلم های رویدادها. شما می توانید با استفاده از این آیتم مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید.

دانلود پروژه آماده افترافکت : آرم استیشن موشن گرافیک موشک Minimal Rocket Logo

دانلود پروژه آماده افترافکت : آرم استیشن تلویزیون TV Logo

محصولی از شرکت یا وب سایت سازنده videohive.net همانطور که از عنوان این پروژه پیداست این محصول قابلیت اجرا و سازگاری کامل با نرم افزار After Effects CC 2019, CC 2018, CC 2017, CC 2016, CC 2015, CC 2014دارد. علاوه بر این دانلود پروژه آماده افترافکت : آرم استیشن تلویزیون TV Logo با کیفیت ۱۹۲۰x1080 و در سطح عالی تهیه شده است. این پروژه به پلاگین احتیاجی ندارد . رنگ های آن قابلیت تعویض دارند .کیفیت این پروژه FullHD می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *