بهترین پروژه های آماده پریمیر پرو تا 2021

بهترین پروژه های آماده پریمیر پرو

می دانیم که در سال 2021 ایده های شگفت انگیزی برای ایجاد تولیدات ویدئویی خارق العاده خواهید داشت ، بنابراین برترین موارد از Adobe Premiere Pro مورد علاقه خود را از Envato Elements و Envato Market انتخاب کردم . در این پست من الگوهای Premiere را برای این دسته های کلیدی به نمایش می گذارم : پروژه آماده تایتل پریمیر ، پروژه آماده ترانزیشن پریمیر ، پروژه آماده اسلایدشو پریمیر، پروژه آماده افتتاحیه اینترو ، تولکیت ها ، پروژه آماده تیزر تبلیغ محصول پریمیر ، پروژه آماده برنامه تلویزیونی پریمیر ، قالب موشن گرافیک. استفاده از این قبیل پروژه ها و وجود مداوم در تمام عناصر ، باعث می شود پخش شما حرفه ای تر به نظر برسد ، اما همزمان تماشای آن برای مخاطبان شما را آسان تر می کند و به مرور آنها سبک متمایز شما را تشخیص می دهند.

دانلود پروژه آماده پریمیر : اعلام برنامه Broadcast Hand Package Essential Graphics

Broadcast Hand Package یک پیچ و تاب بصری خوب در الگوهای معمول “توضیح دهنده” است. قبل از اینکه از صفحه خارج شوید ، یک انیمیشن جذاب با وارد کردن لوگو یا متن دلخواهتان بسازید و از نتیجه لذت ببرید.

دانلود پروژه آماده پریمیر : بسته تلویزیونی Lava Broadcast Package | Essential Graphics | Mogrt

الگوی Premiere Pro 2018 با کیفیت بالا ، به خوبی سازمان یافته و در عین حال استفاده از آن نیز آسان است! با رنگ های چشم نواز و حرکات ظریف به شکل حباب های ‘lava’ ، این یک الگوی مدرن مناسب برای یوتیوب ها ، نمایش های مد ، ولاگ ها و موارد دیگر است.

دانلود پروژه آماده پریمیر : اینفوگرافی Easy Infographic For Premiere

Easy Infographic For Premiere یک بسته زیبا و شیک است. از نمودارهای مسطح نمودارهای سنتی و داده های پویا با شیب های مدرن انتخاب کنید. اگر کارهای مینیمال را دوست دارید اما هنوز شخصیت و حرفه ای بودن سطح کاری برای شما مهم است ، این پروژه مناسب شماست.

دانلود پروژه آماده پریمیر : لوگو پارتیکل Particle Burst Logo Reveal Premiere Pro

با استفاده از این الگو برای Premiere Pro ، لوگو خود را در یک حالت محبوب نشان دهید. به خوبی سازمان یافته است و سفارشی سازی آن بسیار آسان است. شما می توانید رنگ پس زمینه را تغییر دهید و همچنین عناصر اضافی را اضافه یا حذف کنید.

دانلود پروژه آماده پریمیر : کمیک بوک Comic Bubbles MOGRT

Comic Bubbles اکنون برای Premiere Pro در دسترس است!با Comic Bubbles ویدیوی سرگرم کننده و کارتونی ایجاد کنید ، کشیدن و رها کردن آسان ، ویرایش متن ، تنظیم رنگ ، تنظیم اندازه ، موقعیت و چرخش. ایده آل برای کودکان ، کارتون ، کمدی ، یوتیوب ، بازی ، موسیقی و غیره . اگر از Premiere CC 16 استفاده می کنید ، ویژگی های متنی وجود دارد که به شما امکان می دهد فونت را مستقیماً از Premiere Pro تغییر دهید.

دانلود المان آماده موشن گرافیک Flash FX Abstract Shapes

Flash FX Abstract Shapes یک الگوی شگفت انگیز پریمیر است که دارای عناصر شکل 2 بعدی دستی طراحی شده و با انرژی است. یک روش عالی برای افزایش ظاهر و احساس لوگوی . شما مناسب برای استفاده به عنوان انیمیشن های عنوان ، ارائه ها ، نمایش اسلایدها ، تبلیغات ، رویدادها ، بررسی های الکترونیکی ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات ، فیلم های فیس بوک و YouTube. با افزودن عناصر شکل متحرک سریع و پویا به ویدیوهای خود ، مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید. موجود در HD

دانلود پروژه آماده پریمیر : ۱۰۰ ترنزیشن + افکت صدا Seamless Transitions

این یک بسته عظیم است ، با بیش از هزار عنصر مختلف از جمله انتقال ، تنظیمات از پیش تنظیم شده و جلوه های صوتی.لطفاً توجه داشته باشید که این پروژه در Premiere Pro CC 2018 12.1.0 به بالا کار می کند.

دانلود پروژه آماده پریمیر : وله پارازیت Glitch Opener VHS

Glitch Opener VHS الگو برای Adobe Premiere Pro یک روش جالب برای نمایش توالی افتتاحیه پروژه شما است. با تصاویر ، فیلم و متن شما کار می کند تا جلوه ای نوستالژیک و جالب ایجاد کند.

دانلود پروژه آماده پریمیر : وله Dynamic Urban Opener

Dynamic Urban Opener – کاملا مناسب برای فیلم های الهام بخش و انگیزشی ، فیلم های یوتیوب ، تلویزیون ، فیلم های ورزشی ، بازی های ویدیویی ، موسیقی پس زمینه ، نمایش اسلایدهای عکس ، تبلیغات ، تصاویر و سایر موارد می باشد! می توانید از تصاویر یا فیلم ها استفاده کنید. استفاده از آن بسیار ساده است و به خوبی می توانید سازماندهی پروژه و متن را تغییر دهید ، رسانه ، صدا را رها کرده و رندر بگیرید.

دانلود پروژه آماده پریمیر : وله به سبک نقاشی Paint Opener

Paint Opener یک الگوی کاملاً جدید برای Premiere Pro است که از بافت کاغذ واقع گرایانه ، مات و جلوه های ویدئویی برای ایجاد یک افتتاحیه منحصر به فرد به سبک رنگ استفاده می کند. فقط برای تبلیغ فیلم ، نمایش های تلویزیونی یا ولاگ از این الگو استفاده کنید. این الگو شامل 12 متغیر متنی و 12 نگهدارنده رسانه است. یک ویدیوی عالی ، شیک و سینمایی بارگیری و ایجاد کنید.

دانلود پروژه آماده پریمیر : وله ورزشی Sport Motivational Opener

Sport Motivational Opener یک الگوی Premiere Pro سخت گیر و پویا است. این افتتاحیه شیک برای کمک به شما در ایجاد یک حلقه تبلیغاتی اصلی ، ارائه ها ، رویدادهای ورزشی ، نمایش پرده ای انگیزشی و سایر پروژه های رسانه ای بسیار عالی خواهد بود. فقط فایل های رسانه خود را اضافه کنید ، متن را تغییر دهید و این ویدیوی عالی و مدرن را ارائه دهید

دانلود پروژه آماده پریمیر : تایپوگرافی Redacted Titles | MOGRT for Premiere Pro

Redacted مجموعه ای کاملاً قابل تنظیم ، عناصر صفحه و گرافیک عنوان است. از نظر سبک ، این مجموعه برای انواع موضوعات مختلف مناسب است. این گرافیک ها می توانند از لحاظ عملکردی می توانند متن را در قالب یک سند متن بندی کنند. Redacted Lower 3 & Titles به پلاگین شخص ثالث نیاز ندارد و فقط با چند مرحله آسان می توانید با استفاده از پنل Essential Graphics داخل Premiere و / یا After Effects سفارشی سازی کنید.

دانلود پروژه آماده افتر افکت Charging Streaks Title

Charging Streaks یک الگوی عنوان است و دارای یک هیاهوی واقعی است. یک پروژه قدرتمند ، الکتریکی و چشمگیر . از آن به عنوان یک افتتاحیه قدرتمند ، عنوان فشرده یا یک تیزر چشمگیر استفاده کنید . سفارشی سازی آسان فقط با چند کلیک .

دانلود پروژه آماده پریمیر : تبلیغاتی Modern Fashion Promo

اگر در حال کار روی یک پروژه مد هستید ، این تبلیغ مد مدرن را در نظر بگیرید. این الگو می تواند به عنوان مقدمه ای برای ویدیوها یا سخنرانی های مد انتخاب خوبی باشد.

Modern Fashion Promo الگوی منحصر به فرد Premiere Pro برای فیلم های تبلیغاتی کوتاه ، افتتاحیه ها ، تبلیغات و موارد دیگر است. استفاده از آن بسیار آسان است و تنها در چند دقیقه قابل شخصی سازی است. اکنون بارگیری کنید و از فیلم جالب خود لذت ببرید. ویژگی های اصلی: دارای 15 متغیر متن و یک نگهدارنده لوگو . این پروژه دارای ساختار مدولار است و برای راه اندازی آن به پلاگین نیازی نیست.

دانلود جعبه ابزار ساخت المان موشن گرافیک در پریمیر ActionFX | Fire Smoke Water Effects for Premiere Pro

این بسته حاوی 59 جلوه آب و دود است که می توانید به فیلم های خود اضافه کنید.

دانلود پروژه آماده پریمیر : وله Dynamic Upbeat Opener

Dynamic Upbeat Opener – کاملا مناسب برای فیلم های الهام بخش و انگیزشی ، فیلم های YouTube ، فیلم ها ی تلویزیونی ، فیلم های ورزشی ، بازی های ویدیویی ، موسیقی پس زمینه ، نمایش اسلایدهای عکس ، تبلیغات ، تصاویر و موارد دیگر!کار با آن بسیار ساده است و به خوبی می توانید پروژه خود را سازماندهی کنید . متن را تغییر دهید ، رسانه و صدا را رها کرده و رندر کنید.
از جمله ویژگی های پروژه می توان به سازگاری با Premiere Pro CC2015.4، CC2017، CC2018 ، وضوح تصویر Full HD ، 30 فریم در ثانیه ، دارای 127 نگهدارنده عکس یا فیلم ، 24 متغیر متنی و ساخت مدولار اشاره کرد .

دانلود پروژه آماده پریمیر : تایتل Simple Mogrt Graphics Titles

اگر می خواهید عناوین شیک و زیبایی به فیلم های خود اضافه کنید ، این بسته عنوان را در نظر بگیرید. شما یک فایل راهنمای دقیق و همچنین چندین سبک مختلف عنوان پیدا خواهید کرد.استفاده از آن بسیار آسان است فقط فیلم یا تصویر خود را بکشید و رها کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *