بهترین پروژه های افتر افکت برای عید نوروز

بهترین پروژه های عید نوروز افتر افکت

ما قصد داریم برخی از بهترین و پرکاربرد ترین قالب های آماده افتر افکت با محوریت موضوع عید نوروز را بررسی کنیم. با استفاده از این قالب ها می توانید در کنار ارائه محصول یا خدمت خود ، متناسب با رویداد های روز عمل کنید و به روز باشید . به همه ی این فایل ها می توانید در سیکیت دسترسی داشته باشید.

دانلود پروژه آماده افترافکت : اسلایدشو عکس،عناوین افتتاحیه Opening-Titles

اینجا یک نمایش پرده ای مدرن برای پروژه شما ارائه شده است! نمایش اسلاید عکس، یک الگوی افتر افکت فوق العاده و خیره کننده و آسان برای استفاده است. این یک پروژه کاملاً سازمان یافته با ساختار مدولار است. فقط تصاویر یا فیلم های خود جایگزین کنید ، متن را تغییر داده و ارائه دهید. پروژه مناسب برای هرگونه تعطیلات، رویدادهای ویژه، مصاحبه رویدادها، نمایش اسلایدی تاریخ، ویژه نامه، نمایش اسلاید مستند، نمایش اسلایدی دراماتیک. یک انیمیشن فیلم معرفی شیک و حرفه ای، فیلم مستند، فیلم چندرسانه ای زیبایی، بسازید! از جمله ویژگی های پروژه م توان به ویرایش آسان ، رندر سریع و فونت رایگان اشاره کرد. برای راه اندازی این پروژه به پلاگین نیازی نیست .

دانلود پروژه آماده افترافکت : وله،نمایش پرده ای لوگو ساده Simple-Logo-slideshow

یک الگوی افتر افکت سریع، تمیز و روان با طراحی چشم نواز، انیمیشن های متنی ساده و جلوه های انتقال مد روز . این الگو دارای 17 محل نگهدارنده تصویر یا فیلم، 4 لایه متن قابل ویرایش و 1 مکان نگهدارنده لوگو است. ایده آل برای استفاده به عنوان یک معرفی کوتاه یا افتتاحیه کوتاه برای ارائه ها، نمایش های تلویزیونی، تبلیغات تجاری ، رویدادها، فیلم های فیس بوک و یوتیوب می باشد. مخاطبان خود را با این الگو هوشمند متحرک تحت تأثیر قرار دهید.

دانلود پروژه آماده افترافکت : وله پارازیت، بازکننده اشکال Typo-Glitch-Opener

یک الگوی افتر افکت خام و متحرک با طراحی شیک، انیمیشن های متنی مدرن و جلوه های انتقال خلاق است. این الگو شامل 14 لایه متن قابل ویرایش، 14 مکان نگهدارنده عکس یا فیلم و 1 مکان نگهدارنده لوگو است. مقدمه ای برای نمایش های تلویزیونی، تبلیغات تجاری و فیلم های رویدادها یا روشی خارق العاده برای نمایش سفر، تعطیلات، ورزش، مد، دوستان و عکس های خانوادگی. مخاطبان خود را با این الگوی جذاب و انیمیشن متحرک تحت تأثیر قرار دهید.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو سریع Quick-Logo

یک الگوی افتر افکت روان و ساده متحرک است که شامل 4 نسخه با طیف وسیعی از لایه ها و خطوط شکل رنگارنگ و متحرک خلاقانه است که به شکلی شیک ترکیب می شوند تا لوگوی شما را نشان دهند. با استفاده از کنترل کننده های هوشمند رنگ، به سادگی آنها را متناسب با مارک تجاری خود تعریف کنید. مناسب برای معرفی کوتاه کانال یوتیوب، صفحه فیس بوک و فیلم های اینستاگرام شما. مخاطبان خود را تحت تأثیر این الگوی سریع ، متحرک و حرفه ای قرار دهید.

دانلود پروژه آماده افترافکت: گالری عکس Photo-Gallery

یک الگوی افتر افکت زیبا ، متحرک ، با طراحی شیک و جلوه های انتقال ساده است. استفاده از آن بسیار آسان است، به سادگی متن را ویرایش کنید، در رسانه جدید خود بکشید و رها کنید و رندر را بزنید. یک راه عالی برای نمایش عکس های نمونه کارها، خاطرات، دوستان، خانواده ، مسافرت و تعطیلات. مخاطبان خود را تحت تأثیر این الگوی روان و متحرک قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *