بهترین پروژه های آماده افترافکت برای ماه مبارک رمضان

بهترین پروژه های آماده افترافکت برای ماه مبارک رمضان

این پست به طور کامل در مورد پروژه های آماده افتر افکت است که موضوع آنها همگی در ارتباط با ماه مبارک رمضان می باشد. ما قصد داریم برخی از بهترین و پرکاربرد ترین این قالب ها را بررسی کنیم. همه این فایل ها را می توان در سیکیت یافت.

پروژه آماده افترافکت مذهبی ، ماه رمضان : وله ماه رمضان Lantern-Ramazan

یک الگوی شگفت انگیز و راهی خارق العاده برای ماه رمضان است. این الگو شامل 3 نسخه است که فقط با چند کلیک قابل ویرایش است. معرفی یا افتتاحیه زیبایی برای نمایش های تلویزیونی، تبلیغات، ارائه ها، نمایش اسلایدها، تبلیغات، تبلیغات و فیلم های رویدادهای آینده. مخاطبان خود را با این الگوی با ظاهری تمیز و کاملاً متحرک تحت تأثیر قرار دهید.

دانلود پروژه آماده افترافکت : وله ماه رمضان Ramadan – Logo Pack

Ramadan – Logo Pack یک جلوه جذاب و با شکوه متحرک After Effects است که می توانید برای نشان دادن این واقعه مذهبی از آن استفاده کنید. این الگو شامل 2 نسخه با 4 لایه متن قابل ویرایش و 1 نگهدارنده لوگو است. معرفی یا افتتاحیه ای فوق العاده برای ارائه ، نمایش اسلایدها ، تبلیغات و فیلم های رویدادهای آینده شما. مخاطبان خود را با این الگوی AE با ظاهری تمیز و کاملاً متحرک تحت تأثیر قرار دهید.

دانلود پروژه آماده افترافکت، مذهبی، ماه رمضان : وله Modern-Opener-Ramazan

میتوانید تصاویر خود را به راحتی جایگزین کنید شامل یک لایه نگهدارنده لوگو متن قابل ویرایش 4K و Full HD بیان جهانی (با هر زبان پس از اثر استفاده کنید) AE CS6 و بالاتر کنترل رنگ لحن Duo منشور مدولار بدون پلاگین مورد نیاز است ویدیوی مورد استفاده با CC 3.0- 1 23 4

دانلود پروژه آماده افترافکت مذهبی، ماه رمضان: وله Quran-Kareem-ramazan

یک الگوی دیدنی است که می توانید از آن برای عید مهم مذهبی ماه رمضان استفاده کنید. این الگو شامل 6 متغیر متنی و 1 نگهدارنده حافظه لوگو است. مقدمه یا تیزر زیبا برای ارائه، نمایش اسلایدها، تبلیغات و فیلم های رویدادهای آینده. مخاطبان خود را تحت تأثیر این الگوی متحرک زیبا و متحرک قرار دهید.

دانلود پروژه آماده افترافکت : وله ماه رمضان Ramadan On The Ocean Logo

لوگو ماه رمضان روی اقیانوس بعد از جلوه الگو که ماه رمضان متحرک را از پایین به بالا نشان می دهد و در اقیانوس ظاهر می شود ، استفاده از آن ساده است ، فقط لوگو خود را بکشید و رندر بگیرید. برای راه اندازی این پروژه به پلاگین نیازی نیست.

دانلود پروژه آماده افترافکت : وله ماه رمضان Ramadan Night

شب رمضان ، بمانید و آماده شوید تا رمضان را به همه تبریک بگویید ، اگر کیفیت و جذابیت لازم را برای پروژه خود پیدا نمی کنید ، از این پروژه استفاده کنید . فقط لوگو خود را قرار دهید و متن خود را تایپ کنید آرام باشید و استراحت کنید و اجازه دهید مابقی کارها را این پروژه برای شما انجام دهد . رندرگیری سریع و استفاده آسان ، بدون نیاز به پلاگین از جمله ویژگی های این پروژه است.

دانلود پروژه آماده افترافکت : وله ماه رمضان Ramadan Titles

محصولی از شرکت یا وب سایت سازنده videohive.net همانطور که از عنوان این پروژه پیداست این محصول قابلیت اجرا و سازگاری کامل با نرم افزار After Effects CS6, CS5.5دارد. علاوه بر این دانلود پروژه آماده افترافکت : وله ماه رمضان Ramadan Titles با کیفیت ۴۰۹۶x3112 و در سطح عالی تهیه شده است. رندرگیری سریع و استفاده آسان و کنترل کننده رنگ از جمله ویژگی های این پروژه است.

دانلود پروژه آماده افترافکت، مذهبی، ماه رمضان: وله Lower-Thirds-Opener-Ramazan

این پروژه یک الگوی بسیار ساده و تمیز است. طراحی مدرن آسان. پیام خود را بدون توجه به جزئیات به اشتراک بگذارید. دارای ساختار مدولار جدید است ترکیب اصلی دارای 11 نشانگر است که به صحنه مناسب متصل است و هنگامی که نشانگر را حرکت می دهید ، مدت زمان صحنه را تغییر می دهید. بنابراین شما می توانید اسلاید اصلی را از 25 تا 60 ثانیه طراحی کنید. دارای 11 نگهدارنده عکس یا فیلم . سفارشی سازی آسان و به پلاگین احتیاجی نیست . آموزش فیلم گنجانده شده است.

پروژه آماده افترافکت: نمایش لوگو در رویداد ماه رمضان Ramazan-Kareem

پروژه آماده افتر افکت لوگو متناسب با رویداد ماه رمضان، انیمیشن کوتاه و طراحی زیبا. • سازگار با After Effects CS6 و نسخه های بالاتر • بدون نیاز به پلاگین • سفارشی سازی ساده • شامل آموزشVIDEOHIVE

دانلود پروژه آماده افترافکت : وله ماه رمضان Ramadan On The Gates

این الگو به هیچ افزونه ای نیازی ندارد و استفاده از آن بسیار آسان است فقط آرم خود را قرار دهید و متن موجود را با کیفیت 4K تایپ کنید. رندرگیری از این پروژه خیلی سریع انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *